695 695 359

O nas

Kompleksowa obsługa Twojej firmy w internecie. Budowanie wizerunku, marketing oraz pozycjonowanie. Trzy filary dzięki którym Twoja firma rozkwitnie w internecie a Ty pozyskasz nowych klientów.

Tworząc firmę każdy z nas ma ambitne plany podbicia rynku, robiąc to parę lat temu można było rozwijać swoją sprzedaż np. poprzez zwiększanie ilości sklepów stacjonarnych, docierać do klientów przez rozdawanie ulotek a reklama świetnie sprawdzała się np. w gazecie lub na bilbordach. Teraz rządzi bezapelacyjnie internet i tu zarabia się naprawdę duże pieniądze.
Do teraz najlepszy klient to ten z polecenia, gdy mamy wyrobioną markę ludzie nas cenią i jeden drugiemu poleca nasze usługi. Problem w tym że to trwa a w biznesie „czas to pieniądz”.

I w tym miejscu możemy pomóc, tworząc wizerunek Twojej firmy w internecie, pomagając jej uzyskać szacunek w oczach klientów i przyśpieszając jej wzrost. Wszystko w sposób delikatny, dyskretny i przede wszystkim skuteczny.

Zajmujemy się marketingiem internetowym już od ponad 10 lat, w tym czasie pomogliśmy powstać wielu firmą w internecie, wskazaliśmy kierunek w którym podążać a innym polepszyć opinie na swój temat.

Robimy to z pasji tworzenia
Google
Facebook
Mapy Google
Fora internetowe
You Tube