695 695 359

GOOGLE

Zwiększ widoczność strony w wyszukiwarce za pomocą pozycjonowania i marketingu internetowego

Pozycjonowanie stron internetowychByć jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google, to pragnienie każdej firmy działającej w internecie. Co daje wysoka pozycja nie trzeba wiele tłumaczyć, krótko rzecz ujmując im wyżej w wynikach tym większa oglądalność strony/sklepu a im wyższa oglądalność tym więcej potencjalnych klientów.

Od czego zaczynamy:

Każde zlecenie rozpoczynamy od rozmowy z klientem, poznania profilu działalności oraz audytu strony/sklepu. To ważne żeby profesjonalnie podejść do zlecenia. Potem określamy cele jakie mają być osiągnięte dzięki naszym usługą.

Co zyskujesz:

Podnoszenie pozycji w wyszukiwarce Google ma na celu zwiększenie widoczności Twojej strony w wynikach wyszukiwania, lecz ważne jest żeby słowa kluczowe były dobrane w odpowiedni sposób, sposób w jakie wyszukują klienci. Tak dopracowane słowa kluczowe i ich wysoka pozycja daje efekt zwiększenia odwiedzin strony/sklepu i co za tym idzie zwiększenie sprzedaży oraz rozpoznawalności marki.


FAQ

Chce być na pierwszej pozycji google, jak to zrobić

Zmartwię Cie, nie ma już czegoś takiego jak pierwsza pozycja, od około dwóch lat Google wprowadziło algorytm który ustawia na pierwszych pozycjach strony jak jak bardziej pasujące do naszego zapytania ale z naszej okolicy. Tak więc stwierdzenie pierwsza pozycja dla całego internetu już nie istnieje. Nie znaczy to że nie ma co walczyć o jak najwyższą pozycje, wyników na pierwszej stronie jest średnio od 7 do 15 więc warto być jak najwyżej na pierwszej stronie wyników.

Chce jak najszybciej znaleźć się na szczycie wyników

Jak najszybciej to znaczy jak najgorzej, wiadomo każdemu zależy na szybkich efektach jednak w pozycjonowaniu pośpiech nie jest najlepszą metodą. A to dlatego że pozycjonowanie może wznieść stronę lub sklep internetowy na najwyższe wyniki ale może też stronę zniszczyć. Zniszczyć przez za szybkie i zbyt agresywne pozycjonowanie. Google nie lubi takich praktyk i za takie praktyki potrafi wyrzucić stronę z wyników wyszukiwania na dzień, tydzień, miesiąc albo na stałe.

Czy pozycjonowanie jest legalne ??

Jak najbardziej legalne. Trzymając się wytycznych wyszukiwarki Google nie mamy się czego obawiać.
Google
Facebook
Mapy Google
Fora internetowe
You Tube