695 695 359

FACEBOOK

Reklama na FacebookuPrzez lata Facebook stał się największym portalem społecznościowym, ponad miliard użytkowników a to oznacza olbrzymi rynek zbytu na produkty i usługi. Tak samo jak posiadanie strony internetowej tak posiadanie profilu na Facebooku to dwie obowiązkowe rzeczy jakie musi mieć firma. Dodatkowo Facebook oprócz promowania samego produktu daje nam wiarygodność wśród potencjalnych klientów a to dzięki systemowi oceniania jakie jest na każdym profilu firmowym. Portal ten jest również odzwierciedleniem tego co było kiedyś, większość produktów sprzedawało się z polecenia. Facebook działa tak samo, starczy żeby jedna osoba polubiła nasz profil a już jego znajomi dowiedzą się o jego istnieniu, wystarczy że ktoś doda opinie lub udostępni nasz profil na Facebooku a jego znajomi dowiedzą się że poleca właśnie Was.

Co możemy dla Ciebie zrobić

Założenie profilu na Facebooku to proste zadanie, jego uzupełnienie też nie należy do zbyt skomplikowanych. Ale to dziś za mało żeby wybić się ponad przeciętność. Ważne żeby sam profil był aktualny oraz ciekawy a opinie o nas jak najlepsze. Do tego trochę dobrze poprowadzonej kampanii reklamowej na samym portalu i mamy sukces.

FAQ

Czy są inne portale na społecznościowe na które muszę zwrócić uwagę ??

Tak, lecz zależy to od profilu działalności, np Twiter lub Instagram. Facebook jest najbardziej uniwersalnym portalem a zarazem posiadającym największą liczbę odbiorców.

Jakie są koszty reklamy na Facebooku

To zależy jak obszerna ma być promocja firmy. Na Facebooku uwzględnia się zasięg samej reklamy, profil odbiorców i ich upodobania. Wynik to ilość osób do jakich dotrze reklama a to daje konkretne kwoty. Średnio można liczyć około od 70 zł miesięcznie dla firmy lokalnej i od 160 zł dla firmy ogólnopolskiej, ale są to tylko orientacyjne dane wynikające z naszego doświadczenia.
Google
Facebook
Mapy Google
Fora internetowe
You Tube